PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608444}

Heroes of Might and Magic III: Cień Śmierci

Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death
9,2 21 524
oceny
9,2 10 1 21524
Heroes of Might and Magic III: Cień Śmierci
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Cień Śmierci

Nie lubuję się w grach komputerowych, ale muszę przyznać, że Heroes III jest pozycją, która towarzyszy mi niezmiennie od lat. Zasługuje na 10pkt. Jest jedną z nielicznych gier w jakie zdarzyło mi się w moim życiu grać.

Stradie

jedna z najlepszych gier w jakie zagrałem:)) wspaniała gra:)

ocenił(a) grę na 10
Stradie

Szkoda, że nie ma po dziś dzień możliwości grać w to w wysokiej rozdzielczości. Gdyby ktoś się zabrał za poprawę tekstur, grafiki...byłoby jeszcze bardziej cudnie :-)
I przedłużyło by to jeszcze żywotność gry :-)

khazad7_2

Ostatnio odpalam to w rozdziałce 1440x900 (panorama) i mimo, że grafika jest dostosowana do monitorow - żeby nie skłamać - chyba góra 1024x768, to i tak gra wygląda zadziwiająco dobrze.
Szukałem rozwiązania i jakichś "tweak'ów" na odpowiednich forach, ale niestety-stety, to jedna z nielicznych gier, gdzie grafika to dzieło sztuki stworzone piksel po pikselu - to tak, jakby ktoś chciał rozciągnąć obraz. Poprawa tekstur oznaczałaby praktycznie tworzenie wszystkiego od zera, z wyjątkiem pomysłu.
Byłbym w niebie, gdyby zamiast kolejnych miałkich i coraz bardziej casualowych części, zrobiono choćby na silniku Heroes 5 dokładnie tą samą część, z identyczną fabułą i oprawą dźwiękową (bo melodii - chwała twórcom - zapisanych w formacie mp3 zdarza mi się słuchać do dziś).

Taką niespodziankę parę lat temu zrobił mi producent Tomb Raidera, wypuszczając na 10 rocznicę pierwszej części jej wersję na ulepszonym silniku części najnowszej. Nie przebiła klimatem "jedynki" - może z racji sentymentu i odczuć tego "pierwszego razu", ale naprawdę fajnie grało się w "nowoczesną-starą" jedyneczkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones