PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493811}

Republika Doyle'ów

Republic of Doyle
6,7 336
ocen
6,7 10 1 336
Republika Doyle'ów
powrót do forum serialu Republika Doyle'ów

W przyszłym tygodniu na TVP2 kończą emitować drugi sezon i trzeciego na razie nie ma. Ominęłam połowę odcinków, czy ktoś się orientuje czy będą jakieś powtórki? Jak nie to będę się męczyć po angielsku.. :))

ocenił(a) serial na 8
Cartner

Powtorek nie będzie bo TVP emituje powtórki we wtorek koło 3-4 rano (odcinki z poniedziałku i wtorku) a w czwartek i sobotę w nocy odcinki puszczane w środę i czwartek. Szkoda ze nie wykupili praw do 3 sezonu ale gdy skończy się na TVP 2 sezon to odpalam 3 i 4 sezon po angielsku

scarface_8

Ja też. Plus odcinki które przegapiłam. Nie jestem aż tak biegła, żeby zrozumieć wszystko wszyściutko, ale da się zrozumieć cały sens ^^
Może kiedyś ktoś wyda DVD... Choć na razie w to wątpię. ;/

ocenił(a) serial na 8
Cartner

leci o północy i od 4 do 5:10 bodajże ale musisz sobie to sprawdzić dokładnie

bakari1

Tak, nagrywam sobie ;D Ciekawe tylko czy będzie jedna seria czy więcej.

ocenił(a) serial na 8
Cartner

dobre pytanie :D

bakari1

Kurcze, nie nagrały mi się tegotygodniowe odcinki ;/ Oglądałeś po angielsku? Idzie zrozumieć?

ocenił(a) serial na 8
Cartner

znaczy ja oglądam na 2 zarywam trochę nockę ale są z polskim lektorem na TVP 2 także luz :D

Cartner

Na dvd są 4 sezony ;) http://ca.eonefilms.com/films/republic-of-doyle-season-3?lang=en-CA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones