filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Velizar Binev
Velizar Binev
Velizar Nikolaev Binev
5,5
560
ocen gry aktorskiej
Strona główna osoby
podstawowe informacje
Historia kariery i ranking
filmografia
zdjęcia
(4)
Opinie i Nagrody
Forum
Opinie i Nagrody
Ciekawostki
(1)
Newsy
filmografia
widok pełny
widok uproszczony
aktor
gościnnie
aktor dubbingowy
Wszystkie
Filmy
Seriale
Rok produkcji
ocena
Moja aktywność
:
wszystko
Moja aktywność
:
wszystko
Widziałem
Nie widziałem
chcę zobaczyć
Young Woman and the Sea
2024
Doktor Weiss
Egzorcyzmy siostry Ann
Prey for the Devil
2022
Ojciec Bernhard
After 4. Bez siebie nie przetrwamy
After Ever Happy
2022
Dr West
Abyzou
The Offering
2022
Moishe
The Land of Dreams
2022
Donnie Floyd
Protegowana
The Protégé
2021
Don Preda
Very Valentine
2019
Ksiądz
Kod 211
211
2018
Randal
Leatherface
2017
Sanitariusz
Pułapka
Bullet Head
2017
Starzec
Bodyguard Zawodowiec
The Hitman's Bodyguard
2017
Protestujący
The Malevolent
2016
Ojciec Salvo
Droga mistrza
The Bleeder
2016
Sędzia sportowy
Nobody Wants the Night
Nadie quiere la noche
2015
Fyodor
Ruby Strangelove Young Witch
2015
Strażnik więzienny
Obłąkani
Eliza Graves
2014
Głośny mężczyzna
Asylum
2014
Sierżant
Niezniszczalni 3
The Expendables 3
2014
Pośrednik w handlu dziełami sztuki
The Lighthouse Woman
Jenata ot fara
2014
Tom Sawyer i Huckleberry Fin
Tom Sawyer & Huckleberry Finn
2014
Kaznodzieja
Code Red
2013
Nitchev
Fourth Estate
Chetvarta vlast
2013
Antikvaria
Czarny las
Black Forest
2012
Starzec z wioski
As Wonderland Goes By
2012
Wiedeński barman
Supertankowiec
Super Tanker
2011
Kapitan Spyrou
Zimna fuzja
Cold Fusion
2011
Drago
Aligator 3 - Lake Placid
Lake Placid 3
2010
Dimitri
Mroczna relikwia
Dark Relic
2010
Opat
Drapieżnik wykuty z lodu
Arctic Predator
2010
Blake
Złodziejski kodeks
Thick as Thieves
2009
Tarasov
Turniej
The Tournament
2009
Martwy zabójca
Ninja
2009
Kelner
Złodzieje gwiazd
Star Runners
2009
Bilal
Zagłada planety Ziemia
Annihilation Earth
2009
Naukowiec
Wojenny biznes
War, Inc.
2008
Niemiecki biznesmen
Cyklop
Cyclops
2008
Kletus
Zamachowiec
The Contractor
2007
Beloit
Rin Tin Tin
Finding Rin Tin Tin
2007
Sprzedawca Henri
Hitman
2007
Ksiądz
Nightmare City 2035
2007
Dr Jonathan DeMeo
Harpies
2007
Lord Castor
Champion 2
Undisputed II: Last Man Standing
2006
Kiril
Zombies
Wicked Little Things
2006
Bull Foreman
Hannibal - największy koszmar Rzymu
Hannibal
2006
Kartagiński senator
Dynastia smoka
Dragon Dynasty
2006
Kapitan statku
Joe Petrosino
2006
Księgowy
Kosmiczna apokalipsa
Alien Apocalypse
2005
Menadżer
Głos w mózgu
Man with the Screaming Brain
2005
Burmistrz Alexander Genkov
Władca komarów
Mansquito
2005
Lekarz
Zatopieni
Submerged
2005
Grey haired waiter
Rekiny grozy
Raging Sharks
2005
Nurek Jake
Człowiek-rekin
Hammerhead: Shark Frenzy
2005
Doktor Krause
Mechanik: Czas zemsty
The Mechanik
2005
Niemiec
Obca krew
Alien Siege
2005
Foster
Ikona
Icon
2005
Moderator
Sacco & Vanzetti
2005
Goodridge
Antidotum
Unstoppable
2004
Nabywca
Boa kontra pyton
Boa vs. Python
2004
Louis
Puppet Master vs. Demonic Toys
2004
Burmistrz
Target of Opportunity
2004
Roman
Phantom Force
2004
Macedoński Officer
Skazany na piekło
In Hell
2003
Gość generała
Monolit 2 - Ewolucja
Epoch: Evolution
2003
Samuel
Rekiny - strefa śmierci
Shark Zone
2003
Volkoff
Cel 747
Rapid Exchange
2003
Kierownik banku
Rów polarny
Deep Shock
2003
Dr Pashe
Przeciwciało
Antibody
2002
Dr Bickell
Pyton 2
Python 2
2002
Aziz
Polowanie na rekina
Shark Hunter
2001
Will Tchenko
Szara strefa
The Grey Zone
2001
Moll
Oddział specjalny: Wyspa śmierci
U.S. Seals II
2001
Borris
Projekt broń bogów
Mindstorm
2001
Josef
Ośmiornica 2
Octopus 2: River of Fear
2001
Kierownik hotelu
Pająki 2
Spiders II: Breeding Ground
2001
Doktor
Komando Foki atakuje
U.S. Seals
2000
Foster Byrd
Ośmiornica
Octopus
2000
Pracownik ambasady
Zły generał
Bridge of Dragons
1999
Krawiec
Zakasnjalo palnolunie
1996
Psycholog
Witness Run
La Signora della città
1996
Producent telewizyjny
Niestety, nie znaleźliśmy wyników.
Zmień kryteria filtrowania
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.