PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039040}
4,4 50 637
ocen
4,4 10 1 50637
7,0 42
oceny krytyków
Zielona granica
powrót do forum filmu Zielona granica

Żałosne zachowanie ze strony filmwebu.

glov00

Aby takie sfrustrowane wykopki jak ty, które nie widziały filmu, nie wypowiadały się na nieznany temat i nie sprawiały wrażenia, że film oglądały. : )

Blizz_Errr

Rozumiem że ty jako sfrustrowany antywykopek oceniłeś film jako 10/10 i to jest już w pełni legitne? xD Tak cię to zainteresowało że nawet konto założyłeś 2 dni temu aby dać 10/10, a później zadrwić z tych co dali 1/10 - klasyka xD

hydepark

Od nadmiaru dragów chyba coś ci się miesza, bo nie oceniłem tego filmu. ;)

Blizz_Errr

Oczywiście, "Usuń ocenę" zadziałało xD

hydepark

Żadnej oceny nie usuwałem, ale pisz sobie co chcesz. XD

ocenił(a) film na 1
hydepark

Banda baranów xD

ocenił(a) film na 1
Blizz_Errr

A Heimkehr oglądałeś? Podobne arcydzieło

Blizz_Errr

Jakoś przy premierze filmu "Smoleńsk" Filmwebowi nie przeszkadzało pozostawić oceny podczas jawnego i masowego wystawiania jedynek bez obejrzenia filmu. Tutaj działa zasada "Kali ukraść krowa dobrze, Kalemu ukraść źle". ;)

ocenił(a) film na 4
glov00

Dobrze, że nie zablokowano komentarzy :))))

ocenił(a) film na 1
RAC_79

Kasują cale tematy.

ocenił(a) film na 4
Blair_bitch

Kogoś chyba zabolało, że na tak dużym serwisie filmowym została przeprowadzona taka grupowa krytyka tego filmidła i zawsze najmądrzejszej pani Agniesi Holland.

RAC_79

Jeszcze nie...

ocenił(a) film na 1
glov00

to się nazywa wolność słowa i wyrażania opinii-brawo filmweb

użytkownik usunięty
glov00

A ty w ogóle widziałeś ten film?

ocenił(a) film na 1

A Heimkehr widziałeś?

glov00

Żałosne to są komentarze rasistów którzy nawet nie pójdą na film

ocenił(a) film na 1
Kuri_2

Ja oglądałem i oceniam kłamstwa 1/10

ocenił(a) film na 1
glov00

Cenzura działa

ocenił(a) film na 9
glov00

Chcieliście oceniać film przed obejrzeniem? Żałośni filmwebowicze, raczej smarkacze.

ocenił(a) film na 1
felicytas

Baranie. Oglądalem te klamstwa i znam prawdę. To manipulacja. Nie pokazali rzucania kamieniami a np scena z termosem to fake.a wiesz ile emigranci. Bula za przemyrnikóww? No własnie. A ci ludzie na granicy boja sie emigrantow. Oni im nie dawno do domów wchodzili jak zapory nie było. Oglądnełeś film i uwierzyłeś w propagande i tyle

glov00

A gdzie debiut widziałeś film 13 dni temu żeby oceniać???Pajac pisowski...

ocenił(a) film na 1
Kuba_Carrbi

Wystarczyło zobaczyć trailer, poczytać wywiady pani Holland. Można było sobie wyrobić opinie. Film wszedł na ekrany i jakoś ci co widzieli nie przekazali w świat że trailer i wywiady pokazywały film w niewłaściwy sposób. Sytuacja podobna jak z "Pierścieniami Władzy" Amazona czy "Wiedźmina" Netflixa. Przed premierą było widać że jest źle a po premierze miało się już pewność.

ocenił(a) film na 10
glov00

ale cie zaoral user bezposrednio pod odpowiedzia. Ha ha ha dawno takiej orki nie widzialem tu. Mielona z argumentow zrobiona ha ha ha, wspolczuje ci.

ocenił(a) film na 7
glov00

Dlatego że matoły oceniały film przed jego obejrzeniem

ocenił(a) film na 1
glov00

To powiedział, poważny człowiek, poważny recenzent Tomasz Raczek na swoim kanale na YT. Myślę, że więcej słów komentarza nie potrzeba, A tutaj link do podcastu, jak scenarzystka, nomen-omen siostra reżyserki , Gabriela Łazarkiewicz wykręca się od odpowiedzi, skąd czerpali informacje do filmu, i nie zrobiono tego u zródła czyli u Straży granicznej, wojska , policji... https://audycje.tokfm.pl/podcast/146146,Wspolscenarzystka-Zielonej-granicy-o-fil mowym-researchu-i-poczuciu-bezradnosci .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones