PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844326}

Naznaczony: Czerwone drzwi

Insidious: The Red Door
5,2 9 617
ocen
5,2 10 1 9617
5,0 4
oceny krytyków
Naznaczony: Czerwone drzwi
powrót do forum filmu Naznaczony: Czerwone drzwi

Pod koniec, kiedy Dalton jest uwięziony w otchłani, Josh pojawia się tam bez powodu, kiedy nie powinien nawet wiedzieć , że Dalton tam jest.

klasykindyjski

Kolejnym jest to, że Josh widział Elise na jawie zamiast w świecie otchłani :(

ocenił(a) film na 6
xSauron

O ile się nie mylę to żywi również widzieli zmarłych, tak było na samym końcu 1szej części gdy mała dziewczynka (żywa) widziała zmarłą Elise.

ocenił(a) film na 6
adamga89

Widzieli tylko żywi ale, których opętało albo, którzy byli dręczeni przez. Ale tak to nikt inny nie widzi.  Josh zapewne widzi bo przejmie jej moc. Będzie pewnie w przyszłości robił to samo. Takiego wcześniej w 2 części się zakończenia spodziewałem.  Tutaj znowu pamięta wszystko.  Ale i tak zawiodłem się. Liczyłem na konfrontacje z czerwonym.  Jego imię. Jego motywu. A tu nic. Znowu zamknięty i tyle. No straszna lipa. 

ocenił(a) film na 6
xSauron

Skoro widział ojca na jawie to i ją mógł. Zapewne będzie miał taką samą moc jak miała Elise.  To daje możliwości na nowe części. 

ocenił(a) film na 7
klasykindyjski

Te światy wydawały się później po prostu przenikać. Mi za to umknęło po co był wątek tego rzygającego koelsia

ocenił(a) film na 4
semaj

Rzygający koleś jak dla mnie tam nic nie wnosił do fabuły...

ocenił(a) film na 7
MansonBest

Tylko na początku poświęcono mu sporo czasu i bohater mówił, że chce zbadać jego sprawę. Dlatego mnie to zdziwiło

ocenił(a) film na 6
semaj

Wg mnie ta postać miała za zadanie pomóc zwrócić uwagę Daltona na same drzwi. "You must close the door" - do tego momentu sam malunek nie ma dla Daltona większego sensu. Spotkanie z wymiotującym studentem wzbudza w chłopaku ciekawość do tego stopnia, że postanawia raz jeszcze go odnaleźć i dopytać o szczegóły.
Ja zastanawiam się skąd u Daltona wniosek, że spotka tego samego gościa podróżując astralnie skoro pierwszy raz widzi go na jawie.

ocenił(a) film na 6
semaj

Po nic. Chyba tylko po to by mu pokazać świat. Tak jak wtedy go za dzieciaka odwiedzili.

ocenił(a) film na 6
klasykindyjski

Mam pytanie do oglądających.


 Czy wyjaśniło się kim jest ten demon? Czego on chce? Ujawnili jego nazwę? Było jakieś Cameo poprzednich złych?

IlidanDA

Nie wyjaśnili. Cameo tylko przez chwilę tego chłopa za babę przebranego.

ocenił(a) film na 6
Vixen8

Dobra. Udało się obejrzeć. No tego po tylu latach czekania się nie spodziewałem. Liczyłem na walkę w końcu z tym czerwonym i jakąś jego genezę jak było w 1 z tym co się przebierał a tu nic. 


Zawiodłem się. Ten film nie wzniósł nic. Nie ma fabuły do przodu. Tylko bohaterowie pamiętają co się wydarzyło wcześniej. Ale akcja stoi w miejscu. Czerwonego za mało było. Nie ujawniono czego on chciał. Lipa. 

IlidanDA

Dokładnie. Dwójka bohaterów cały film odkrywa, co my już wiemy i film w zasadzie się kończy. Nic nie posuwa się do przodu. Rozumiem, że musieli jakoś nawiązać do tego zablokowana wspomień, ale mogli tego tak nie ciągnąć i jakoś rozbudować fabułę.

ocenił(a) film na 6
klasykindyjski

A  czasem w tle bez pokazywania tego jego żona powiedziała/pokazała mu  jak się to robiło? Przecież ona była przy każdym wejściu jak to robiła zarówno Elise jak i potem jej pomocnicy..  Więc pewnie mu powiedziała o tym co i jak i wiedział. Chociaż  faktycznie dziwnie to wyszło. 

ocenił(a) film na 6
IlidanDA

Mam pytanie dotyczące Elise. Ona nie żyje? Nie wiem o co chodziło ta sceną na koniec

ocenił(a) film na 6
SzyManOPC

Nie żyje. Została uduszona przez opętanego Josha. A pojawiła się jako duch. A Josh pewnie widzi jej ducha przez to, że sam już miał z nimi kontakt i sądzę, że przejmie jej moc - będzie pomagać tym co mają problem z demonami itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones