PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206655}

Marsz pingwinów

La Marche de l'empereur
7,5 13 331
ocen
7,5 10 1 13331
Marsz pingwinów
powrót do forum filmu Marsz pingwinów

Jeden z najbardziej przygnębiających dokumentów (? )Przyrodniczych (? ).
Wiele gatunków zwierząt wiedzie żywot nie do pozazdroszczenia. Ale pingwiny - szczególnie.
Brrrr dzięki Ci Panie, żem homo sapiens. Obejrzeć warto, ale raz. Po to żeby się przekonać, że
jednak tak cudownie być ... człowiekiem.

hanulka2_filmweb

obejrzyj to po "niewidzialnych dzieciach". skonczysz z wpadaniem w zachwyt nad soba

cubus88

nie oglądałam tego filmu, ale domyślam się (poczytałam), że jest o przemocy ludzkiej. Tylko, że ludzie maja wolną wolę i są najwyżej wśród ssaków naczelnych. Pingwiny raczej wpływu na to co czynią nie mają, wszystko robią instynktownie.

hanulka2_filmweb

uwielbiam takie tezy "Pingwiny raczej wpływu na to co czynią nie mają, wszystko robią instynktownie". podaj mi proszę źródło tej wiedzy. zapomniałem także spytać co robią te znaki zapytania w pierwszym zdaniu. masz wątpliwości że to film dokumentalny i przyrodniczy? eeeh, nie wiem po co sam się pcham w takie dyskusje...

ocenił(a) film na 10
cubus88

Tak to jest jak o filmach wypowiadają się dzieci.

cubus88

Abstrahując od zachwytu nad gatunkiem ludzkim to filmy przyrodnicze często nie są wcale lekką strawą, raczej thrillerem.

ocenił(a) film na 9
hanulka2_filmweb

Oglądałam go z dwuletnią córką, która uwielbia tego typu filmy: "Afrykańskie koty", "Planeta Ziemia" i przede wszystkim "Surykatki". Tamte nie sprawiały problemów, chociaż niektóre z nich miały oznaczenie FSK 6. Pingwiny mają 0. Córka bała się: dziwnych odgłosów wydawanych przez pingwiny (ale to jako tako zaakceptowała), przeraziła ją scena z foką i z mewą.
Nie, to nie jest film dla maluchów. Za dużo martwych ptaszków, pękniętych jaj i przerażających fok i mew.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones