PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206655}

Marsz pingwinów

La Marche de l'empereur
7,5 13 331
ocen
7,5 10 1 13331
Marsz pingwinów
powrót do forum filmu Marsz pingwinów

Żeby iść tyle czasu, stać 9 miesięcy w jednym miejscu, bronić potomstwa, potem znowu iść po pokarm. Pełen szacun. Ja wiem że to tylko instynkt ale coś w tym jest. A u ludzi: patologia, dzieci wyrzucone na śmietnik i do domów dziecka, przemoc itp. Czasem to myśle że powinien nas ten meteoryt pieprznąć i skończyć z tym całym gównem!!

tomasz_user

Co się głupio dziwisz? Tylko człowiek z królestwa zwierząt zabija człowieka od tak sobie, czy dla korzyści typu pieniądze. To właśnie "zaleta" posiadania rozumu.

ocenił(a) film na 8
ZupkaChinska

Rozryczałam się na tym filmie. Owszem, prawo dżungli, i tak dalej, ale widok biednego, samotnego pingwina wzywającego towarzyszy, chociaż wiadomo, że już nie wrócą, jest dobijający. Film piękny.

Nefeid

Nie od dzisiaj wiadomo, że człowiek jest najgorszym zwierzęciem na świecie, bo zwierzę zabija dla przetrwania, człowiek, bo ma z natury jakąś cząstkę zła w sobie i jest istotą bardzo powierzchowną. , tyle że u jednych się to uaktywnia, u innych nie.
Film piękny, ode mnie ma 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones