PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206655}

Marsz pingwinów

La Marche de l'empereur
7,5 13 335
ocen
7,5 10 1 13335
Marsz pingwinów
powrót do forum filmu Marsz pingwinów

Fajny ;)

użytkownik usunięty

Szczególnie spodobał mi się utwór Storm i The Frozen World Emilie Simon. Słucham w kółko... Polecam!

czy mogłabym Cię prosić o ten utwór? bo też bardzo mi się w filmie spodobał, bardzo mi zależy! proszę o odp.

użytkownik usunięty
Deb

Wpisz na googlu Soulseek download. Ściągnij instalkę. Coś tam musisz wypełnić chyba po instalce. Wpisz Emilie Simon i poszukaj na liście "The Frozen World". No bo właściwie to nie wiem jak moge ci to wysłać. Mejla nie podałaś :P A ciekawe jakiej wielkości są maxymalne załączniki w mejlach. Aha. Utwór jest moim zdaniem genialny, polecam też "Flowers" (śmieszny text). Pozdrowienia

dziękuję Ci za odpowiedź. ściągłam ten progam, ale jakoś nie mogę sobie poradzić ze ściąganiem muzyczki:(( a tak baardzo chciałabym jej w końcu posłuchać! proszę o deske ratunku:) podaję też maila może się uda.. raissag@neostrada.pl

użytkownik usunięty
Deb

Wysłałem ten utwór 3 dni temu. Doszedł? bo tak ogólnie to mam problemy z kompem i sam nie jestem pewien co dochodzi a co nie. Odpisz :P

cześć! nie-e niestety..nic mi nie przyszło:( mhm a w moim adresie po raissa wpisałeś g czy q ? bo powinno być g jak jak gofry:)

użytkownik usunięty
Deb

Mam ostatnio kłopoty z kompem. Wyślę Ci najwcześniej za 3 dni.

nie mam wyjścia, poczekam:) dzieki za zaangażowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones