PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10045366}
6,6 440
ocen
6,6 10 1 440
Lubię wracać tam, gdzie byłem
powrót do forum filmu Lubię wracać tam, gdzie byłem

Słaby

ocenił(a) film na 3

Ten film jest po prostu słaby. Płaski, nudny, nieinteresujący. Rozmówcy bardzo słabo dobrani. Najbardziej interesująca z nich jest Irena Santor. Od reszty na pewno szło usłyszeć coś interesującego ale pytający podjechali na nakręcenie szybkiej "setki" do każdego i tyle. Tam nie ma interesującej historii, napięcia, jeszcze początek od biedy jest ale rozwinięcia nie ma. Cały czas ten sam flow. Końcówka - po prostu umarł. The End. To jest poziom z jakiegoś regionalnego ośrodka tv. Dźwięk raz do pogłośnienia raz do ściszenia - pilota trzymajcie w ręce w razie czego. Dużo dokumentów biograficznych nie widziałem ale z tych które widziałem to jest najgorsza produkcja. Nie radze oglądać. Szkoda życia.

ocenił(a) film na 4
whitejack

Zgadzam się z Twoją opinią. Mnie też denerwowała nierówność dźwięku. Co do biografii to jest ona bardzo wybrakowana i zdecydowanie zbyt krótka. Miałam wrażenie, że twórca wyrwał z całego życia pana Zbyszka kilkanaście fragmentów, powrzucał losowe koncerty i wywiady, wziął osoby, które miały z nim styczność z "łapanki" i z tego wszystkiego skleił materiał. Mogę zrozumieć, że z szacunku dla rodziny nie pokazywano w zbyt dużym stopniu ich wizerunku, szczegółów z ich życia itd. ale jeśli mnie pamięć nie myli to nie wspomniano tam nawet kiedy Zbigniew Wodecki się urodził i co robili jego rodzice (można się ewentualnie domyślać, że jego ojciec był muzykiem). Po obejrzeniu/przeczytaniu biografii chciałabym takie rzeczy wiedzieć. Wodecki w cudowny sposób opowiadał o swoim życiu, pracy i przygodach (choćby o zderzeniu z motorniczym) i miał olbrzymi dystans do siebie. Szczerze mówiąc zamiast tego "dokumentu" wolałabym obejrzeć po prostu jakiś dłuższy wywiad z nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones