PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230441}
6,8 85
ocen
6,8 10 1 85

Karolek i przyjaciele
powrót do forum filmu Karolek i przyjaciele

No powiem tak bajeczka przeznaczona na pewno dla dzieci małych ale mi się osobiście
podobała. Rzadko kiedy jeszcze można spotkać, tak delikatna i przyjemną baje, która nie
ma w sobie nic przemocy. Prosta, pouczająca i przyjemna do tego bardzo kolorowa... :) w
swoim gatunku 10 ale tak jak ogółem to 6/10

ocenił(a) film na 7

Prawie o tym zapomniałem, bo to było lata temu jak mnie dziecko przemęczyło tą bajką: "Ka pi! Tata, ka pi." I płyta się grzała w odtwarzaczu dvd, że niemal parzyła w ręce ;) Mnie się czasem przypomina, ale córa już się tylko dziwnie na mnie patrzy jak ją o to pytam czy pamięta, ale nic dziwnego - wielka panna teraz już jest, to i nawet jakby pamiętała, to pewnie jej nie wypada...
Ale, powtarzam ale, co jest warte zaznaczenia - tubisie pamięta! Pamięta w tv, pamięta wielkie pompowane stworki, które musiała dostać, pamięta domek teletubisiów, pamięta nono, mały niebieski odkurzacz, którym ją straszyłem wkładając go w szparę między łóżeczko a ścianę... Aż mi się łezka zakręciła w oku, takie to piękne czasy były.
Dobra, kończę, bo stary chłop a na takich wspominkach się zaraz rozkleję :)
( taki mały żart )

Bajka bardzo fajna, taki horrorek dla dzieci i faktycznie moje niedługo potem przesiadło się na coś bardziej strasznego: Scooby Doo :D To był dopiero czad. Potem już sezamki, Elmo itp. Dziwne, albo i nie, tyle razy wtedy oglądałem i pamiętam dokładnie co i jak i o czym była. Wryło się w psychikę.
Trzeba uważać, co się dzieciom puszcza, hahaha!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones